Kariera

Oferty pracy

Szukasz pracy? Dołącz do nas!

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

POMOCNIK / ZŁOTA RĄCZKA

Poszukujemy osoby chętnej do pomocy przy pracach instalacyjnych. Zakres działania to głównie woj. śląskie, a większość montaży to wyjazdy jednodniowe. Poszukujemy osoby dyspozycyjnej – np. emeryta – ilość i częstotliwość oraz zakres zleceń są zmienne i uzależnione od aktualnie wykonywanych projektów.

Zakres obowiązków
Pomoc w montażu systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy:
– montaż okablowania strukturalnego,
– budowa tras kablowych,
– instalacja urządzeń,
– wykonywanie przeglądów serwisowych,
– wykonywanie prac przygotowawczych i ogólnobudowlanych,

Oczekiwania
– mile widziane doświadczenie w pracy instalatora systemów KD,
– zdolności manualne, umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami,
– dyspozycyjność – możliwość wyjazdów służbowych,
– prawo jazdy kategorii B,
– mile widziane uprawnienia SEP,
– zaangażowanie w wykonywaną pracę,

Oferujemy
– pracę przy realizacji ciekawych inwestycji,
– system wewnętrznych szkoleń z zakresu instalacji systemów,
– pracę na zasadzie umowy o dzieło,
– niezbędne narzędzia pracy,

W razie zainteresowania prosimy o kontakt pod nr. tel. (32) 445 35 38.